Wprowadzenie » Eleganckie skarpety męskie » Męskie szare bawełniane skarpety nad kostkę z fioletowymi wzorami


        

Męskie szare bawełniane skarpety nad kostkę z fioletowymi wzorami

Dostępny

 

Numer produktu: crystal szary1
Kolor: szary
Rozmiar 1:
nasza cena bez VAT : 14,67 zł
nasza cena z VAT (20 %):
17,60 zł

 

 

Rozwój postępuje nie tylko w nauce i technologii, ale także w modzie. Ostatnio Internet pokazał nam filmy wideo, które od dziesięcioleci czy nawet wieków widzą zmiany w trendach mody. Na nich dokładnie widzimy, jak styl zmienił się w niektórych rodzajach odzieży, na przykład w ciągu dziesięciu lat.

 

Nawet zmiana w noszonych skarpetach jest oczywista. Wzory, różne kombinacje kolorów lub motywy znajdowały się głównie na skarpetkach dziecięcych, a inne kategorie wiekowe preferowały raczej jednorodne lub smukłe kolory do skarpet. Ale obecnie rewolucja jest zdominowana przez nawet małą i ważną odzież, podobnie jak skarpetki. Kolekcja nowoczesnych skarpet przynosi i przekształca wzory, których nawet nie widziano, na skarpetkach.

 

Jeśli spojrzymy na fotografie, które dokumentują dzień ślubu, przedstawiają nam młodych i eleganckich panów, którzy mimo że są uroczysto ubierani różnią się od innych skarpetami, na których są nietradycyjni. Wybór skarpet stał się stwierdzeniem "im bardziej kolorowy, tym lepszy".

 

 

 

SKŁAD: bawełna 63%, poliamid 22%, polipropylen 12% elastan 3%

 

 

 

Należy pamiętać, że mogą wystąpić różnice kolorów w obrazach, w zależności od indywidualnych ustawień komputera.

MTFmMTV