13 WSKAZÓWEK, ABY ZAPOBIEC POCENIU SIĘ

27.06.2018

13 WSKAZÓWEK, ABY ZAPOBIEC POCENIU SIĘ

Lato przynosi ze sobą gorące promienie słaońca, z którymi łączy się uczucie ciepła i potu. Z pewnością znasz to uczucie. Oferujemy 13 modnych sztuczek, aby twoje ciało nie pociło się, Nawet najwyższe temperatury nie będą dla Ciebie problemem.

Dzisiejszy blog poświęcony jest letnim trikom, aby pokonać pocenię się. Co należy nosić, a czego unikać. W 13 prostych wskazówkach podsumujemy co nosić, a czego nie latem.

13 WSKAZÓWEK DLA CIEBIE       

1. Mniej znaczy lepiej

Im mniej na siebie założysz, tym lepiej dla Ciebie. Mniej ubrań, które dotykają Twojego ciała, poczujesz się bardziej komfortowo. Lepiej założyć letnią sukienkę maxi, niż obcisłe spodenki i t-shirty. Skóra musi oddychać.

2. Lżejsza bielizna

Nie ubieraj grubego, ciężkiego biustonosza, ponieważ twarde materiały mogą powodować nieprzyjemne pocenie się i plamy. Załóż miękki biustonosz z koronki.

3. Cienkie ubrania

Cienkie takaniny to doskonały wybór na lato, ale muszą mieć określony kształt oraz krój.

4. Ubrania z dziurami lub wycięciami

T-shirty z siatku lub sukienki z wycięciami, to idealne rozwiązanie, ponieważ będziesz czuła się komfortowo i poczujesz powiew.

                             

 

5. Wybierz naturalne materiały

Bawełna jest zdecydowanie lepsza niż poliester. Alternatywnie, kombinowane materiały również są dobrym wyborem. Mniej się pocisz i chronisz skórę przed działaniem promieni słonecznych.

6. Unikaj dekoracji

Nie dotyczy to materiałó we wzory. Mamy na myśli dodaki, takie jak koraliki i różne metalowe akcesoria.

7. Czapki, kapelusze i lekkie apaszki.

Czapka lub kapelusz bardzo chroni Twoją głowę przed słońcem. JeŚli nie masz kapelusza lub czapki, noś w torebce delikatną apaszkę, ponieważ gdy jest zbyt gorąco możesz zawiązać go na głowie.

8. Bielizna

Nie powinno się się nosić sukienke, spódnic i kurtek, które mają podszewki. Nie tylko tworzy jedną dodatkową warstwę, ale często jest wykonana z włókien sztucznych.

                          

9. Plecaki i duże torby

Lepiej skupić się na mniejszych torebkach, które jeszcze lepiej są dopasowane do letniego stroju. Ni chcesz się pocić, a jeśli masz plecak na plecach lub dużą torebkę, to nasze ciało robi się gorące.

10. Włoskie szale

Jeśli masz długie włosy, to znasz to uczucie, gdy mamy rozpuszone włosy, a one przyklejają się nam do karku. W tym przypadku warto mieć w torbie szalik, z którym zepniesz swoje włosy.

11. Zakryj ciało

Bezpośrednie promienie słoneczne nie tylko są szkodliwe dla skóry, ale także rozgrzewa Twoje ciało.

12. Noś jasne kolory

Ciemne kolory pochłaniają ciepło, więc  Twoje ciało może się przegrzać. Wręcz przeciwnie odbijają się jasne kolory, które utrzymują Twoje ciało w chłodzie.

                   

13. Minimum biżuteri

Kolczyki są jak najbardziej w porządku, ponieważ nie dotykają naszego ciała. Delikatne łańcuszki, które przyklejają się nam do ciała już nie są okej.

STOSUJ SIĘ DO TYCH MAŁYCH SZTUCZEK, A LATO BĘDZIE SUPER

Lato może być bardzo gotące i długie, dlatego musimy dbać i chronić naszą skórę. Jeśli zastosujesz się do tych małych wskazówek, będziesz cieszyć się latem. Unikniesz przegrzania oraz nadmiernego potu. Podumuj. Noś to co jest dla Ciebie wygodne.

UložiťUložiť

MTNlN