NAJMODNIEJSZY KOLOR LATA. ZNASZ TEN KOLOR?

19.06.2018

NAJMODNIEJSZY KOLOR LATA. ZNASZ TEN KOLOR?

Niesamowita ilość kolorów daję nam dużo możliwości. Możesz ożywić tetni strój w jaskrawych kolorach lub dopracować go w delikatnieszych odcieniach. Ale czy wiesz, który kolor jest kolorem tego roku? I jakie kolory są noszone w czesie lata? Jeśli nie, jesteś we właściwym miejscu.

Dziś przedstawimy Ci kolor roku. Dlaczego kolor fioletowy jest najmodnieszym kolorem, możesz przeczytać na naszym blogu. Ale nie pozostajemy tylko w tym kolorze. Dodamy inne kolory, których nie możesz przegapić w swojej letniej garderobie.

KOLOR ROKU 2018

Jeśli oglądacz w tv lub czytasz w magazynach o trendach w modzie, na pewno wiesz, że kolor roku 2018 to Ultra Violet. Fioletowy kolor, który ożywi twój strój. Kolor ten nie jest tylko kolorem roku, ale jego zastosowanie z pewnościa znajdzie się w letnich strojach. Specyficzny kolor Ultra Violet składa się z odcieni fioletowego wraz z niebieskim odcieniem. Jest symbolem kreatywności, oryginalności i wizji. Kolor roku to nie tylko zbieg okoliczności. Jest to wynik długotrwałych badań i spotkań z Pantone Color Institute. Według dyrektora wykonawczego tej firmy Ultra Violet jest uosobieniem obecnego nastroju świata. Jest futurystyczny, pełen wyobraźni i skrywa tajemnicę całego wszechświata. Psychologiczny efekt purpury docenią zwłaszcza panie na kreatywnych zajęciach – wspiera fantazję, wzmacnia smak uczenia się nowych rzeczy i usuwa zmęczenie.

W modzie i ubiorach ten charakterystyczny odcień jest jednym z najbardziej popularnym w tym roku. Oczywiście jeden konkretyny odcień nie pasuje i nie jest dla wszystkich. W związu z tym obowiązują niewielkie różnice w odcieniach kolorów. Jeśli spojrzysz na celebrytów lub gwiazdy, które noszą te odcienie, na pewno zastanowisz się czy ten kolor też pasuje do Ciebie. Czasem wystarczy mały dodatek taki jak buty czy torebka, aby nadać swojemu ogólnemu stylowi nowoczesny styl. Dla odważnych kobiet są one jak letnia sukienka w tym wyjątkowym kolorze. Dodadzą Ci olśnienia i ponadczasowości. Dla mniej odważnych kobiet, wybierz acesoria w tym kolorze. Wiemy, że ten kolor nie będzie łatwy do połączenia. Lecz z delikatnym beżem lub jasnym czarnym kolorem będzie wyglądać świetnie.

               obcasach       bluzka       sneakers

INNE TRENDY LETNIE

Nie tylko fioletowy kolor króluje w tym roku. W tym sezonie mode są również delikatne, eleganckie białe kolory lub błyszczące odcienie, które będą odzwierciedlać Twoją osobowość. Wybór należy do Ciebie.

Kolor biały

Kolor tego lata to rówinież kolor biały. To znak czystości, elegancji i spokoju. Podczas gorących letnich dni zadba o to, by nie przyciągać promieni słonecznych. Co więcej, pięknie prezentuje się na opalonej skórze. W tym roku na ulicach będą dominować czyste białe stroje. Lenie sukienki, t-shirty wykończone stylowymi dodatkami. Dodatkowo, jeśli nosisz białe sandałki na pięknie opalonych nogach, będą one jako najpięknieszy klejnot.

              obuwie  sukienka  spódnica  sandały  bluzka

NEONOWE KOLORY

Jeśli chcesz coś zmienić i nie boisz się jasnych kolorów, ten kolor będzie dla Ciebie właściwym wyborem. Święcące odcienie neonowe w kolorach żółtym, zielonym i pomarańczowym są również modne w lecie. W tym kolorze stosuje się zasadę, że WIĘCEJ ZNACZY LEPIEJ. Nie bój się tych odcieni. Na przykład, jeśli wybierzesz proste czarne sukienki i buty to akcesoria powinnaś wybrać w neonowym kolorze, bo to z pewnością odniesie wielki sukces. Nie bój się łączyć ich nawet z charakterystycznymi wzorami. W tym roku dozowolone jest wszystko. Uwolnij się i pokaż swoją osobowość światu.

 

KTÓRY KOLOR JEST DLA CIEBIE NAJBARDZIEJ INTERESUJĄCY?

 

UložiťUložiť

UložiťUložiť

MWQ3MGM1M